Укр Рус Eng
Догляд
Головне меню
Догляд
Бренд
Головне меню
Бренд
Будь в курсі усіх новинок,
підпишись на розсилку:
Невірний e-mail:
Ми в соціальних мережах:
ТОВ «Юнілівер Україна»
Усі права захищено
Адреса: (Unilever Ukraine LLC) 04119,
Київ, ул. Дегтярівська, 27-Т.
Фото - Черный Жемчуг
Укр Рус Eng

Зимовий догляд за шкірою

Постійні коливання температури, вітер і сніг з дощем, а на додачу ще й пересушене повітря в опалюваних приміщеннях — усі ці фактори травмують шкіру, що в результаті призводить до її передчасного старіння.

Тому, на відміну від весни і літа, коли для ефективного догляду досить лише зволоження, взимку треба приділяти особливу увагу і зволоженню, і живленню. Ранкові та вечірні ритуали догляду за шкірою мають стати звичкою. При цьому варто надавати перевагу засобам, які забезпечують ніжний догляд.

  • Очищення шкіри — надзвичайно важливий етап догляду, яка б пора року не була на календарі. Уранці зі шкіри необхідно видалити надлишок шкірного блиску, ввечері — косметику та накопичені протягом дня забруднення. Для ранкового очищення гарним вибором стане міцелярна вода, а ввечері можна використовувати біо-масло чи пінку-мус для вмивання. Хорошим вибором для завершення ритуалу догляду за шкірою стане крем з серії «Самоомолодження», який відповідає вашому віку.
  • Взимку вразливість шкіри зростає, тому важливо приділяти підвищену увагу її живленню. Нанесення крему для обличчя вранці та ввечері (після ретельного очищення шкіри) має стати обов’язковим. У серії «Самоомолодження» представлено креми для різного віку, і ви зможете обрати той, що буде оптимальним саме для вас. Він захистить шкіру і попередить вікові зміни. Також рекомендується 2–3 рази на тиждень використовувати нічний крем в якості живильної маски. Для цього крем потрібно нанести щільнішим шаром, ніж зазвичай, почекати, доки він не поглинеться повністю, після чого промокнути обличчя паперовою серветкою.
  • Глибоке очищення взимку рекомендується застосовувати мінімально. При цьому краще використовувати олійний пілінг для обличчя «Делікатне очищення» — не частіше 1 разу на тиждень. Крім того, слід пам’ятати, що пілінг застосовується лише ввечері: він сприяє оновленню та відновленню шкіри, оскільки вдень вона потребує захисту від негативного впливу навколишнього середовища.
Поделиться новостью